2012 yılından günümüze kadar, sektörde soğutma sistemlerinin montaj, projelendirme, taahhüt, servis ve bakım hizmetleri konularında sürekli gelişerek kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini baz alan OEM MÜHENDİSLİK, soğutma teknolojilerini ve ilerleyen teknolojideki hızlı gelişmeleri takip eden, müşterilerin ihtiyaçlarını onların beklentilerinin üstünde karşılayan bir firmadır. Her geçen gün kadrosu genişleyerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya ve minimum işletme giderleri sağlanmak suretiyle çözümler getirerek faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Sektöründe lider firmaların güven ve desteğini kazanarak, her geçen gün alanında en iyi projelerle çözüm üreterek alanlarında kalitelerini ispat etmiş teknolojik ekipmanlar ile hizmet verilmektedir.


Vizyonumuz: 

OEM Soğutma olarak kendimize zor hedefler koymayı seviyoruz. Firmamızın gelişimi için çaba sarf etmek ve geleceğimizi planlamak için ileriye bakmak, kendimizi ve müşterilerimizi piyasada liderliğe yükseltmek, bir adım daha öne taşımak bizi motive etmektedir. Vizyonumuz doğrultusunda, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki zorluklarını çözmek için en iyi ortağınız olacağımıza ve her zaman bir adım önde olduğumuzdan emin olacağımıza eminiz.


Misyonumuz: 

Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, teknolojik gelişmeleri takip edip, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için soğutma alanında neler yapabileceğimizin ve bu yöntemleri nasıl takip ettiğimizin net bir ifadesidir.Faaliyet alanlarımız:

  • Soğuk Muhafaza Odaları,
  • Donmuş Muhafaza Odaları,
  • Endüstriyel Soğuk Hava Depoları
  • Atmosfer Kontrollü Odalar
  • Hızlı Soğutma Üniteleri,
  • Şoklama Odaları,

Bizler tam donanımlı ekibimiz, partnerlerimiz ve 7/24 teknik servis ekiplerimizle her zaman hazırız.